מסועים

חברת דוד אוחיון מתמחה בתחום המסועים ובהתאמת פתרונות טכנולוגים אוטומטיים לתעשיות ומפעלים בכל רחבי המשק. המסועים שאנו מספקים נותנים מענה מכני מתקדם לשינוע מגוון חומרים ומוצרים בכמויות גדולות ומאפשרים חיסכון רב בכוח אדם. מערכת המסועים שלנו מיועדת לשינוע והסעת חומרים ומוצרים מכל הסוגים ומשלבת פונקציות מתקדמות כמו מערך מיון מוצרים משוכלל בעל זרועות חלוקה המתפרס לאורך מאות מטרים, מערכות אוטומטיות מתקדמות למדידת נפח, שקילה ועוד.

 

ביצועי המסועים האוטומטיים שאנו מספקים הינם גבוהים עם יכולת שקילה ומיון של יותר מ-1500 חבילות בשעה, זאת הודות לתכנון הנדסי יסודי ומקצועי ושימוש בחומרי גלם מעולים. שלב ההתקנה וההדרכה מתבצע על ידי צוות מקצועי מיוחד המגיע ישירות אל הלקוח תוך הקפדה על כללי בטיחות מחמירים.

 

המסועים שלנו

אצל דוד אוחיון תמצאו מבחר מסועים חשמליים בטכנולוגיה חדשנית, בהתאמה אישית על פי דרישה. בין סוגי המסועים שלנו:

 • מסוע שלבים - פועל כמעין מעלית ומיועד לשינוע מוצרים כלפי מעלה.

 • מסוע גלילים - משמש בעיקר לשינוע משאות כבדים, ניתן להזמין במגוון מידות וקוטרים.

 • מסוע סרט - מסוע קלאסי עבור בתי אריזה, בתי דפוס, מפעלי מזון וכדומה.

 • מסוע חלזוני - בנוי בצורת ספירלה, מטרתו לשנע חומרים וסחורות קטנות כמו אבקות וגרגרים למקום גבוה.

 • מסוע רשת פלסטיק - מסוע מיוחד הנפוץ בתעשיית התרופות, המזון והחקלאות.

 

מסועים חשמליים לפחי אשפה

לחברתנו התמחות מיוחדת באספקת מסועים לפחי אשפה מסוגים שונים. ניתן להזמין אצלנו מסועים עם או בלי חורים או חריצים בהתאם לצרכי הלקוח. המסועים ללא חורים וחריצים שאנו מספקים מתאימים במיוחד למקרים שבהם נדרש גם שינוע של החול והאשפה אל היעד. במקרה ההפוך שבו רוצים לסנן את החול אנו מתאימים מסוע בעל חריצים המשמשים כמסננת. המסועים החשמליים שאנו מספקים מתאימים לשינוע כל סוגי האשפה במגוון גדלים וחומרי גלם עבור כל גובה נדרש.

 

למה לבחור במסועים של דוד אוחיון?

התאמת הפתרון האופטימלי עבור הלקוח בתחום השינוע מתבצעת על ידי שימוש בטכניקות חדשניות המשלבות מכשור וציוד משוכלל. המסועים עשויים מחומרי גלם איכותיים ובעלי אמינות גבוהה ביותר. על הביצוע המקסימלי של השרות אמונים צוות עובדי החברה המנוסים והמומחים בתחום זה המעניקים לכל לקוח יחס אישי מועדף והתחשבות מלאה בצרכיו. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לשלב התכנון המקדים שבו נשקלים בכובד ראש מאפייני העבודה שעבורה מיועד המסוע, דרישות הלקוח ומגבלות שונות אם קיימות.

 

אנו שמים דגש רב על התאמה מושלמת של הפתרון הטכנולוגי ללקוח תוך מתן מענה לכל הצרכים והמאפיינים הייחודיים של תהליך העבודה. לכן בשלבי התכנון, הייצור, הביצוע וההתקנה של המסועים מתקיימת גמישות רבה וניתן לבצע שינויים בכל דגם של מסוע כך שיתאים היטב לסביבת העבודה המיועדת. בטרם תחילת העבודה אנו מקיימים עם הלקוח פגישת ייעוץ ואפיון מקיפה ללא עלות. לאורך התהליך והביצוע ולאחריו לקוחותינו נהנים משרות שוטף ותמיכה טכנית. המסועים מסופקים ומותקנים עם אחריות של 3 שנים.

 

אנו מעניקים פתרונות מערכתיים טכניים למגוון לקוחות מענפי התעשייה, המסחר, החקלאות, התרבות, הבנייה ועוד.

בין לקוחותינו המרוצים נמנים:

 • עיריית חולון

 • רהיטי קסטיאל

 • המכון הטכנולוגי בחולון HIT

 • הקבלן אילן צרפתי ושות'

 • חברת פאקליין

 • מוזיאון יפו

 • אדריכלים בעלי שם כמו יעקב בוקסר, היידי ארד, אורנה רוקח ועוד.

 

תוכלו להתרשם ממגוון עבודותינו והפתרונות המערכתיים שסיפקנו בתחום המסועים בכל רחבי הארץ. נציגנו ישמחו להפנות אתכם להתרשמות במקום הסמוך למגוריכם. צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ חינם שבה נבחן את הצרכים שלכם ונתאים לכם את הפתרון האידיאלי עבורכם בתחום המסועים.

לייעוץ ושרות 03-5583868